CLIL – celistvá, logická, integrovaná, lákavá škola

Kategorie: Nezařazené

                           

 

Hoci majú mnohí pedagógovia na Slovensku dovolenku a užívajú si vytúžené prázdniny 8 pedagógov našej základnej školy sa v týchto dňoch intenzívne pripravuje na dvojtýždňové školské vzdelávanie v Anglickom mestečku Scarborough v škole Anglolang. Toto vzdelávanie sa uskutoční od 5.8. – 16.8. 2019.

Ako je to možné? Kde sme na to získali finančné prostriedky?

Počas školského roku pani riaditeľka školy spolu s pani zástupkyňou vytvorili projekt, ktorý sa odbornej komisii zapáčil a tak naša škola získala finančný grand vo výške 25 720 eur  od SAAIC – Národnej agentúry programu Erasmus + pre vzdelávanie a odbornú prípravu.

Projekt sa volá CLIL – celistvá, logická, integrovaná, lákavá škola.

Ak vás zaujímajú bližšie informácie o danom projekte, môžete si ho prečítať v prílohe.

     

CLIL – celistvá, logická, integrovaná, lákavá škola