Škola v prírode – TRAMPTÁRIA

Kategorie: Nezařazené

Začiatok nového školského roka sme nezačali tradične v laviciach, ale navštívili sme Donovaly. Všetci sme boli plní očakávaní, čo nám tento týždenný pobyt prinesie (7.9. – 11.9.2020). Privítali nás usmiati animátori v zábavných kostýmoch. Rozdelili nás do kráľovských družín, pretože sme boli v TRAMPTÁRII – jedinom detskom kráľovstve. Naše družiny sa volali Hôrky Uhorky (5.B) a Krokenstein (5.A). Zúčastnili sme sa kráľovských remesiel, kráľovských hier, vystúpili sme na Novú hoľu, pozreli si rozprávky v Habakukoch a za všetko toto sme boli odmeňovaní tramptármi (bodmi). Trošku sme otvorili aj učebnice, aby sme predsa len nevypadli úplne z cviku No a nesmieme zabudnúť pochváliť výborné jedlo a skvelý tím ľudí, ktorý sa o nás staral. Sme veľmi radi, že sme mohli byť súčasťou tohto kráľovstva.