Tvoríme vlastnú knihu

Kategorie: Nezařazené

Výsledky súťaže Tvoríme vlastnú knihu, na ktoré sme netrpezlivo čakali už od júna, sme sa konečne dozvedeli. Organizátorom prekazila epidémia ich prácu, termíny nebolo možné dodržať, nakoľko naša obľúbená súťaž je medzinárodná. Preto trvalo trochu dlhšie, kým sa Slovensko, Poľsko a Česko dohodli na výsledkoch. Dobré správy o tom, že sa naši žiaci umiestnili na vynikajúcich miestach, prišli ako svetielko do týchto čias. A tu sú: Kristína Knappová a Nikoleta Rudincová obsadili v národnom kole 1. miesto, Silvia Sekerková a Monika Knappová skončili hneď za víťazmi ako druhé. Dievčatám srdečne gratulujeme! Ďakujeme aj žiakom z tried 6.A, 7.A a 8.A za ich príspevky. Boli nádherné, hoci sa neumiestnili. Veríme, že nadšenie a radosť nám vydržia aj naďalej a o rok sa zúčastníme súťaže opäť.