Vyhrajme akadémiu pre našu školu

Kategorie: Nezařazené

Milí rodičia a priaznivci našej školy,

naša škola sa prihlásila do Súťaže O2 Športová akadémia Mateja Tótha. Cieľom Súťaže je podpora športového a spoločenského rozvoja mládeže a za týmto účelom má Usporiadateľ záujem zrealizovať v období rokov 2021/2022 celkom 40 O2 Športových akadémií Mateja Tótha na základných školách. O tom, kde konkrétne bude realizovaný projekt „O2 Športová akadémia Mateja Tótha“ rozhodne svojimi hlasmi široká verejnosť. Z výsledku hlasovania širokej verejnosti vzíde 40 víťazných základných škôl, ktoré získajú zadarmo projekt „O2 Športová akadémia Mateja Tótha“ pre 1. – 4. školské ročníky základných škôl.

Pre získanie podpory sú potrebné 2 kroky: prihlásiť školu a v období od 19.10.2020 do 19.12.2020 hlasovať za našu školu na webovej stránke: www.akademia.o2.sk. Prvý krok sme už urobili a školu Základná škola s materskou školou Hôrky sme do tejto súťaže prihlásili. Bez Vašej pomoci a podpory však nebude naša škola vybraná. Preto by sme Vás chceli poprosiť o podporu školy v podobe každodenného hlasovania.

Podmienky hlasovania:

1. Hlasovať môžu fyzické osoby staršie ako 16 rokov.

2. Každý hlasujúci môže v období hlasovania odovzdať 1 hlas denne.

3. Hlasovanie je ZADARMO.

 

Ako hlasovať:

  1. Kliknite na odkaz: https://www.akademia.o2.sk/hlasovanie/6876 Dostanete sa priamo na hlasovanie za našu školu

  2. Kliknite na odkaz HLASOVAŤ!

  3. Následne je potrebné zadať telefónne číslo, na ktoré bude zaslaný overovací kód. Zaškrtnite Súhlas so spracovaním osobných údajov a kliknite na odkaz Potvrdiť.

  4. Príde Vám na zadané telefónne číslo kód, ktorý je potrebné na stránku zadať. Pokiaľ nechcete overovať svoje číslo každý deň, zadajte aj heslo.

  5. Hlasujte za našu školu každý deň. Na stránke si môžete nastaviť zasielanie pripomienky na svoju e-mailovú adresu.

Pokiaľ chcete za jedno hlasovanie získať pre našu školu 2 hlasy, stačí „prečítať“ jeden z článkov na tomto odkaze:

 

https://soda.o2.sk/pribehy/viac-pohybu-pre-deti/?_ga=2.251512198.1200150786.1604394428-1498175870.1569328398&_gac=1.224166633.1604394428.CjwKCAiAnIT9BRAmEiwANaoE1ZtxFOeemNflws-pQyKiXfTV9i5STIrsDVgG2VRCS6vvXBFalVRClhoCxB0QAvD_BwE

 

Kliknite na ľubovoľný odkaz: Čítaj viac a otvoríte tak článok. Prejdite na koniec článku a tam je odkaz: Využiť bonusový hlas. Kliknete na odkaz a to stačí k tomu, aby ste v hlasovaní získali pre našu školu 2 hlasy. Takže stačia 2 kliky a škole sa budú pripočítavať hlasy dvojnásobne. Veľmi nás teší Váš záujem a veríme, že sa nám podarí pre žiakov získať tento projekt.

Čím viac sa nás zapojí a čím viac hlasov získame, tým väčšiu šancu má naša základná škola.

Ďakujeme za hlasy, ktoré ste už našej škole poslali a veríme, že sa nám tento projekt podarí získať s Vašou podporou.