PROJEKT MŠ- „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“

Kategorie: Nezařazené

Milí rodičia, milé deti,

pri príležitosti mesiaca úcty k starším, ako aj pomoci druhým by sme sa chceli s vašou účasťou zapojiť do projektu „Koľko lásky sa zmestí  do krabice od topánok“. Ide o celoslovenský projekt, kde môžete potešiť babičku a deduška v domove dôchodcov.

Vašou úlohou je do 01.12.2020 priniesť do materskej školy darček, prípadne aj krabicu a odovzdať ju pani učiteľke na triede.  Pani učiteľky spolu s deťmi krabice obalia a naplnia vami prinesenými darčekmi a odovzdajú kompetentným osobám.

Čo priniesť? 

Káva, ovocný čaj, cappuccino, horúca čokoláda, bylinný čaj, sprchový gél, telové mlieko, krém na ruky, balzam na pery, tyčinky, slané kekse, praclíky, kukuričné chrumky, krekry, teplé ponožky, papučky, rukavice, čiapka, šál, uteráčik, cukríky, DIA sladkosti, ovocné detské taštičky, krížovky, dobrá kniha, kresbičky od detí, pozdrav, medovník, pohľadnica, a iné