Hviezdoslavov Kubín

Kategorie: Nezařazené

Dňa 15. a 16.4.2021 sa uskutočnilo školské kolo 1.kategórie (2.- 4.ročník) súťaže v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. Školské kolo  nás opäť presvedčilo, že máme šikovných a nadaných žiakov. Keďže sa kvôli súčasnej situácii súťažiaci nemohli stretnúť tak, ako to bolo zvykom po iné roky,  súťaž sme mali  rozdelenú do dvoch dopoludní. Prehliadka mladých talentov bola veľmi zaujímavá a priniesla milé prekvapenia. Nebolo ľahké rozhodnúť sa. Toto sú naši víťazi, ktorým srdečne blahoželáme!

Poézia:

1.miesto: Lea Šusteková (4.A)

2.miesto: Lucia Masná (2.A)

3.miesto: Lucia Gaňová (2.B)

                  Sára Grečnárová (3.A)

                  Nina Drdáková (3.B)

Próza:

1.miesto: Hanka Záhorcová (2.A)

2.miesto: Lujza Záhorcová (4.A)

                  Emma Mikulášová (4.A)

3:miesto: Natália Melišíková (3.A)