Riaditeľská pochvala úspešných žiakov

za vynikajúce študijné výsledky

a reprezentáciu školy

na súťažiach

v školskom roku 2021/2022 nasledovným žiakom:

Lucia Masná 3.Aza výborný prospech a vzorné správanie, za 3. miesto v okresnom kole Šaliansky Maťko, za 3. miesto v Behu do strečianskych hradných schodov, za postup do medzinárodného kola súťaže Tvoríme vlastnú knihu.

Katarína Demková 5.B – za 1. miesto v kategórii Robot Game v súťaži First Lego league – regionálne kolo, úspešné riešiteľstvo v okresnom kole Geografickej olympiády a výborný prospech.

Šimon Kolčiter 5.B – za 1. miesto v kategórii Robot Game v súťaži First Lego league – regionálne kolo, reprezentáciu školy v Behu do strečianskych hradných schodov, úspešný riešiteľ súťaže Matematický Klokan a výborný prospech.

Lujza Záhorcová 5.B – za 1. miesto v kategórii Robot Game v súťaži First Lego league – regionálne kolo, úspešný riešiteľ súťaže Expert, Matematický Klokan a MAKS a výborný prospech.

Katarína Tóthová 5.B – za úspešné riešiteľstvo v okresnom kole Geografickej olympiády, za 13. miesto v súťaži Matematický Klokan, úspešný riešiteľ súťaže Expert a MAKS a výborný prospech.

Matej Masný 6.A  za reprezentovanie a úspešné umiestnenie sa v okresnom kole Matematickej olympiády, za postup do medzinárodného kola v súťaži Tvoríme vlastnú knihu a výborný prospech a správanie.

Natália Ftorková 6.A za 1. a 2. miesto v jednotlivcoch, 1. miesto v družstvách na Majstrovstvách Slovenska mládeže 2022 v športovej streľbe zo vzduchových zbraní

Martin Hirjak 6.A za 2. miesto v otvorených majstrovstvách Žilinského kraja v streľbe zo vzduchovej pušky, ktg. mladší žiaci.

Rebeka Marušáková 7.A – za výborný prospech, úspešnú reprezentáciu školy v okresnom kole Biologickej olympiády a v streleckých súťažiach.

Ema Schubertová 7.A – za výborný prospech a úspešnú reprezentáciu školy v okresnom kole Biologickej olympiády.

Alexandra Maslíková 7.A –  za reprezentáciu školy v streleckých súťažiach.

Alexandra Jahvodková 7.A – za reprezentáciu školy v streleckých súťažiach.

Dominika Masná 7.A za reprezentáciu školy v streleckých súťažiach.

Ján Kristián Preisler 7.A – za 1. miesto v kategórii Robot Game v súťaži First Lego league – regionálne kolo.

Šimon Galček 7.B za úspešnú reprezentáciu školy v medzinárodnom kvíze v rámci projektu eTwinning.

Kristína Bániková 7.B  za 1. miesto na Majstrovstvách SR mládeže v športovej streľbe zo vzduchových zbraní kategória družstvá + 2. miesto v  Národnej lige mládeže v streľbe.

Vanessa Frátriková 8.A – za 3. miesto na Majstrovstvách Slovenska mládeže v športovej streľbe zo vzduchových zbraní.

Aneta Púčková 8.A – za 3. miesto v súťaži Tvoríme vlastnú knihu.

Alexandra Pekárová 8.A – za 2. miesto v súťaži Tvoríme vlastnú knihu.

Lucia Miháliková 8.A – za 2. miesto v súťaži Tvoríme vlastnú knihu a za výborný prospech.

Dušan Krišťak 8.A – za 4. miesto v okresnom kole Pytagoriády.

Samuel Krajčí 8.A – za 4. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády.

Zuzana Šošková 8.A – za 6. miesto v  okresnom kole Dejepisnej olympiády a za výborný prospech.

Nikola Vojteková 8.A – za  3. miesto na Majstrovstvách Slovenska mládeže v športovej streľbe zo vzduchových zbraní.

Katarína Špániková 8.A – za 3. miesto na Majstrovstvách Slovenska mládeže v športovej streľbe zo vzduchových zbraní a za 3. miesto v súťaži Tvoríme vlastnú knihu.

Vanesa Klimová 8.A – za 1. miesto na Majstrovstvách Slovenska mládeže v športovej streľbe zo vzduchových zbraní.

Simona Michalovičová 9.A – úspešná riešiteľka okresného kola Dejepisnej olympiády – kat. C, za výborný prospech a správanie.

Nella Hrušková 9.A – úspešná riešiteľka okresného kola Dejepisnej olympiády – kat. C, úspešná riešiteľka okresného kola Chemickej olympiády – kat. D, za výborný prospech a správanie, vzornú dochádzku.

Sára Chládeková 9.A – za vytvorenie slovenského rekordu a úspešnú reprezentáciu školy v streleckých súťažiach.

Alexandra Ftorková 9.A – za vytvorenie slovenského rekordu a úspešnú reprezentáciu školy v streleckých súťažiach.

Mária  Slovíková 9.A – za 1. miesto: Otvorené majstrovstvá žilinského kraja v streľbe zo vzduchovej pušky – kat. staršie žiačky a úspešnú reprezentáciu školy v streleckých súťažiach.

Pavol Podhányi 9.B – za reprezentáciu školy a za 1. miesto v športovej streľbe zo vzduchových zbraní.

Michaela Čermanová 9.B – za výborný prospech, za úspešného riešiteľa v školskom kole Chemickej olympiády a za úspešnú reprezentáciu školy v okresnom kole Biologickej olympiády.

Dávid Bíroš 9.B – za vzornú reprezentáciu školy v Behu do strečnianskych hradných schodov a za dlhoročnú prínosnú prácu v Žiackom školskom parlamente.

Richard Ballay 9.B – za dlhoročnú prínosnú prácu v Žiackom školskom parlamente.

Sofia Gancárová 9.B – za dlhoročnú prínosnú prácu v Žiackom školskom parlamente.

Oliver Mankovič 9.B – za dlhoročnú prínosnú prácu v Žiackom školskom parlamente.

Boris Zuzčák 9.B – za dlhoročnú prínosnú prácu v Žiackom školskom parlamente.