Beh do hradných schodov

Kategorie: Nezařazené

Beh do strečnianskych hradných schodov je športové podujatie, ktorého 26. ročník sa uskutočnil dňa 12. mája 2023.  Organizátormi podujatia sú: Ústav telesnej výchovy UNIZA, športový klub AC UNIZA, obec Strečno a Považské múzeum.

Našu školu reprezentovalo výborne 17 bežcov: Juraj Chalupka (3. B), Martin Maslík a Kristína Dolníková (5. A), Martin Masný a Michal Vršanský (5. B), Marko Koprivňanský a Alex Grečnár (6. A), Lea Šusteková, Emma Mikulášová, Samuel Lasička a Michal Kicko (6. B), Alexandra Capandová (7. A), Adam Frátrik, Marco Gašpierik a Samuel Svoboda (8. A) a z 9. A Lucia Miháliková a Dušan Krišťak. Hoci sme sa neumiestnili, výborne hájili farby našej školy. Sme hrdí na ich výkony a obrovskú snahu.

Gratulujeme k výkonom!

Zároveň veľmi pekne ďakujeme Rade rodičov za zaplatenie mikrobusu.