Galéria – MŠ

Veselé zúbky

07.10.2019 bol dňom "Svetového dňa úsmevu", preto sa naša materská škola rozhodla uskutočniť aktivity zamerané na danú tému. Deti sa učili správne umývať zúbky, učili sa o zdravých potravinách ako sa starať o zuby.

Les a život v lese-beseda

18.09.2019 našu materskú školu navštívili zamestnanci Národného parku Malá Fatra. Porozprávali nám o lese a živote v ňom.

Tatoolympiáda 2019

Dňa 18.06.2019 sa v našej materskej škole uskutočnil deň plný súťaží a športovania. Takto sme si uctili našich otcov, tatinov, ocinkov.

Športová olympiáda materských škôl 2019

Dňa 12.06.2019 sme sa zúčastnili športovej olympiády v obci Brezany. Spolu sme si zašportovali, súťažili, spoznali, porozprávali. Stretli sme sa s materskými školami z Brezian, Bitarovej a Ovčiarska.

Drôtikovanie

Deti sa zoznámili s tradičným remeslom- drôtovaním. Vyrobili si za pomoci lektoriek z krajského kultúrneho strediska v Žiline krásne drôtikové ozdoby.

Modrý deň - oslava Dňa vody

21.03. sme v našej materskej škole oslavovali modrou farbou Svetový deň vody. Deti spolu s pani učiteľkami uskutočňovali rôzne aktivity na danú tému.

Návšteva telocvične v ZŠ

Dňa 19.03.2019 sme navštívili telocvičňu v ZŠ vo Hôrkach.

Deň otvorených dverí

Dňa 20.02.2019 sa v našej materskej škole uskutočnil deň otvorených dverí. Deti predviedli spolu s pani učiteľkami ako prebiehajú u nás výchovno-vzdelávacie činnosti.

Deň poštovej známky

19.12. sme oslávili Deň poštovej známky vytvorením krásnych pohľadníc. Pohľadnice sme rozdali starším občanom v obci Hôrky.